Články

Náš kolega Ing. Robert Kutil, Ph.D. úspěšně složil zkoušky patentového zástupce a stal se tak dalším patentovým zástupcem v našem týmu. Moc gratulujeme!!!

Celý článek

Dovolujeme si informovat, že v rámci dotačního programu Ideas Powered for Business SME lze podávat žádosti až do konce října. (Původně bylo plánováno, že bude možné podávat žádosti do konce září.) Pro malé a střední podniky lze obdržet dotaci na přihlášky průmyslových vzorů na 50% ceny základního poplatku.

Celý článek

Dovolujeme si informovat, že v rámci dotačního programu Ideas Powered for Business SME lze podávat žádosti až do konce října. (Původně bylo plánováno, že bude možné podávat žádosti do konce září.) Pro malé a střední podniky lze obdržet dotaci na přihlášky ochranných známek na 50% ceny základního poplatku.

Celý článek

Dovolujeme si informovat, že je otevřena možnost nominací na ocenění European Inventor Award 2022, které vyznamenává vynálezce nejen za genialitu jejich vědeckých nebo technologických objevů, ale také za dopad, který mají jejich vynálezy na náš život.

Celý článek

V minulém týdnu jsme v našem týmu přivítali nové členy, a to Magdalenku Mgr. Jany Zedníkové a Máťu Ing. Terezy Klímové. Za celý tým PatentCentra moc gratulujeme.

Celý článek

Naše kolegyně BcA. Zuzana Kodrasová a Mgr. Jana Zedníková, LL.M úspěšně obhájily závěrečnou odbornou práci a složily ústní závěrečnou zkoušku ve specializačním studiu v oblasti ochrany průmyslového vlastnictví. Za celý tým PatentCentra moc gratulujeme!!!

Celý článek
Dobrý den,
chtěl/a bych se dozvědět více o .
Mohli byste mě prosím kontaktovat
na emailu , a nebo
telefonním čísle . Děkuji.

PatentCentrum Sedlák & Partners s.r.o.
Okružní 2824, CZ 37001
České Budějovice

e-mail: info@patentcentrum.cz
mob: +420 777 743 153
tel: +420 387 436 600
fax: +420 387 312 166
skype: sedlak@patentcentrum.cz